Dyskusja użytkownika:Sauron

Historiopedia[edytuj]

Witam! Prowadzę stronę internetową o historii (pl.historia.wikia.com). Prowadzenie dwóch osobnych stron nie ma żadnego sensu, nieprawdaż? Mam propozycje, by połączyć oba projekty w jeden (na serwerach wikia). Prosiłbym o odpisanie na tej stronie. Kinrepok (dyskusja) 13:22, 17 sie 2012 (CEST)

Nie wiem, czy została przeczytana moja odpowiedź na Historiopedii. Jeśli tak, to mam małe pytanie - czy można by było wymienić się linkami (np. w ramach projektów przyjacielskich). Kinrepok (dyskusja) 18:00, 18 sie 2012 (CEST)
Hej - jak najbardziej jestem ze współpracą. W wielu hasłach linkujemy opisy do Wikipedii - ze względu na to, ze nie wszystkie hasła maja sens bytu w Almanachu. Czyli wszelkiej maści życiorysy malarzy, ważnych postaci, różne wydarzenia, miejsca geograficzne - wszystko to co nie jest sensem Almanachu Historycznego (czyli nie ma wkładu w postaci dodatku specyficznego dla odtwórców). Możemy w ramach Interwiki linkować do Historiopedii, jesli tylko znajdują się tam odpowiednie hasła (a przynajmniej dać to jako zalecenie). Mam jednak problem ze znalezieniem założeń samej Historiopedii - co jest wątkiem przewodnim jej istnienia, po co powstała - możesz mi wskazać jakis link do artykułu?Sauron (dyskusja) 20:42, 19 sie 2012 (CEST)