Dyskusja użytkownika:Sauron: Różnice pomiędzy wersjami

Z Almanach
mNie podano opisu zmian
m (UWAGA! Zastąpienie treści hasła bardzo krótkim tekstem: „Plik:Lengberg.ogv”)
Znacznik: Zastąpiono
Linia 1: Linia 1:
== Historiopedia ==
[[Plik:Lengberg.ogv]]
 
Witam! Prowadzę stronę internetową o historii (pl.historia.wikia.com). Prowadzenie dwóch osobnych stron nie ma żadnego sensu, nieprawdaż? Mam propozycje, by połączyć oba projekty w jeden (na serwerach wikia). Prosiłbym o odpisanie na [http://pl.historia.wikia.com/wiki/Dyskusja_użytkownika:Kinrepok tej stronie]. [[Użytkownik:Kinrepok|Kinrepok]] ([[Dyskusja użytkownika:Kinrepok|dyskusja]]) 13:22, 17 sie 2012 (CEST)
:Nie wiem, czy została przeczytana moja odpowiedź na Historiopedii. Jeśli tak, to mam małe pytanie - czy można by było wymienić się linkami (np. w ramach projektów przyjacielskich). [[Użytkownik:Kinrepok|Kinrepok]] ([[Dyskusja użytkownika:Kinrepok|dyskusja]]) 18:00, 18 sie 2012 (CEST)
 
:Hej - jak najbardziej jestem ze współpracą.  W wielu hasłach linkujemy opisy do Wikipedii - ze względu na to, ze nie wszystkie hasła maja sens bytu w Almanachu. Czyli wszelkiej maści życiorysy malarzy, ważnych postaci, różne wydarzenia, miejsca geograficzne - wszystko to co nie jest sensem Almanachu Historycznego (czyli nie ma wkładu w postaci dodatku specyficznego dla odtwórców). Możemy w ramach Interwiki linkować do Historiopedii, jesli tylko znajdują się tam odpowiednie hasła (a przynajmniej dać to jako zalecenie). Mam jednak problem ze znalezieniem założeń samej Historiopedii - co jest wątkiem przewodnim jej istnienia, po co powstała - możesz mi wskazać jakis link do artykułu?[[Użytkownik:Sauron|Sauron]] ([[Dyskusja użytkownika:Sauron|dyskusja]]) 20:42, 19 sie 2012 (CEST)

Wersja z 18:58, 30 sie 2022